| Danna1 a întrebat:

Heiii happy
As vrea si eu niste statusuri..simple dar dragute. :-s
Repedee :*
Multumesc anticipatt

1 răspuns:
| Whemilly a răspuns:

Buna.Uite citeva:
Un băieţel şi o fetiţă plângeau. Cineva-i întreabă : De ce plângeţi? Fetiţa : Păpuşa mea s-a rupt. Băieţelul : Păpuşa mea plânge!

Daca as putea fi acolo... nu ar mai fi asa... Si pun pariu ca prezenta mea ar schimba ceva.

Tacerea este cel mai zgomotos plans al unei fete.

Pentru el sunt niste amintiri care vesnic o sa doara, dar pentru tine e doar o poveste de seara.

"Nu pot!" nu a facut niciodata nimic. In schimb "Am sa incerc!" a facut uneori minuni.

Ai fost un prost. Nu trebuia s-o visezi, trebuia s-o iubeşti!

Intr-o relatie fiecare fata isi doreste 3 lucruri : ochi care sa nu planga, buze care sa nu minta, iubire care sa nu moara.

Oamenii care par reci si indiferenţi... candva au iubit mult.

Vreau sa iti spun ca NU tin la tine si VREAU sa ma lasi in pace, SA nu ma mai cauti si nu NE potrivim, ne DESPARTIM chiar acum. NICIODATA nu am tinut la tine nu TE IUBESC FOARTE MULT... acum citeste doar cuvintele cu litere mari.

Barbatul ideal al timpurilor noastre intotdeauna face primul pas. Da LIKE la poza.

Am nevoie de o vacanta de 6 luni, de doua ori pe an.

Sunt destul de dragute si amuzantehappyfundita?love struck>big grin