| ReeaAndreea a întrebat:

care imi da si mie niste statusuri simple si dragute?:* mersi big hug [ fundita] laughing>big grin

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

"~Am si acum in minte prima zi in care te-am vazut, in care m-ai vazut.te-am placut si m-ai placut.si banca pe care stateam intotdeauna.doar eu si cu tine.hm.ce mai zile!; x

Zambesc. Imi aprind Tigarea. Te privesc. Spun ca pLec, Tu`mi zici " Te iubesc ". Nu te mai ruga de mine, Degeaba speri. Chiar daca ne impacam. N`o sa mai fiu pRoasta de ieri!

Iubire esti uimit, fiindca vezi ca m`am schimbat, ca nu mai sunt aceiasi pustoaica usor de manipulat!

Desi tinea la ea nu o spunea nimanui...si orice ar fi facut cineva pentru a`i impiedica,ea il vedea doar pe el si el doar pe ea!

Tu stii ca te iubesc, asta e punctul tau forte!winking

E povestea noastra in care doar noi suntem eroi

Zilele trec si realizez ca am pata pusa pe tine, chiar daca stiu ca nu`i bine pe mine sa ma mint nu tine. Stau si te privesc cum treci cu ea de mana. Te uiti cu coada ochiului si am o senzatie nebuna.

Pentru fiecare 60 de secunde în care stai supărat, pierzi un minut din viaţa frumoasă pe care nimeni nu ţi-o poate da înapoi… aşa că învaţă şi tu să fii fericit şi să zâmbeşti!

De ce oare te-as astepta un veac? La naiba! Dragostea e doar un fleac.

Cu zambetul pe buze si cu capul sus voi ajunge intotdeauna unde mi-am propus!

Sa-u IntamPlAt DeStUlE Ji nu ReGrEt nimic, E O Vorba : Ce nu tE OmOaRa tE fAcE Mai PuTeRnIk!

Un zambet azi,un zambet maine, totul e dat uitarii, te uiti la mine.iti dai doua palme si incepi sa iti pui mii si mii de intrebari! :X

Azi n-am chef sa fac nimic, nimic ...si gataa! se poarta vara asta:X

Crezi ca nu simtraised eyebrows? Te uiti insistent la mine si nu'ti pasa ca te mintoh go on Iti doresti doar o privirebatting eyelashesVezi in ochii mei iubire:X Adv!smug Dar nu e pentru tine!hee hee

Dar tie iti pare a fi fenomenaloh go onTu crezi ca totul se-nvarte-n jurul tau? mai bine ar fi sa calculezi din nouwinking

Formeaza` Numarul` meu` Ori De cate ori vrei Sa` vorbim`. Cheama`ma Sh o sa vin`!smug
♥Ģε¤яĢчaNa♥ spune:

"Stii bine.Caci o porti mereu in inima[; x]. exista mai multe ele si o singura EA"

"""Sunt extrem de simpla si extrem de clara... dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara!"""

->Fiindca cea mai irosita zi din viata...Este aceea in care nu ai zambit!

->Zambeste, maine poate fi mai rau!

-> Imi aminesc fara sa vreau de lucrui care mau schimbat...

->Aiurea mint ca nu`mi pasa, aiurea spun ca nu mai conteaza, aiurea ma prefac ca sunt bine...Ce greu e sa invingi cand lupt cu tine!

->Totul trece...Asa se spune...Dar niic nu trece fara sa lase urme!

->A friend need is a friend inedeed!

->True friends re hard to find, harder to leave and impossible to frorget...

->Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, daca sunt fericita nu conteaza!
Sper să'ţi placă!

2 răspunsuri:
| Dragosh195 a răspuns:

BRB,spal vaca pe dinti...big grinbig grin