| NoOne_9340 a întrebat:

Heiii. Buna! Ce subiectev-ar place sa fie abordate intr-o revista? Funda pentru cele mai multe si interesante subiecte.

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Pai avand in vedere ca multa lume nu cunoaste beneficiile pe care le are sportul in ceea ce priveste sanatatea si tonifierea musculaturii, formele pe care le ofera corpului, as scrie despre sport si chiar niste exercitii de aerobica sau fitness care pot fi facute acasa avand in vedere ca nu multi isi permit sa plateasca un abonament la o sala cu un instructor specializat