| dianaaaaaascumpa a întrebat:

Heiii Cand un baiat se poarta frumos cu o fata si dupa aia incepe sa zica ca are arfe si figuri si ea de fapt nu vorbeste cu el... El de ce o injura chiar o si bate?thinking Care e motivul pentru care face asta?

1 răspuns:
| ღElyaღLoveKpop a răspuns:

Eu cred ca din urmatoarele motive dar totusi as putea sa gresesc deci:, Din cauza Geloziei, Fura, Nervosi, uneori problemele financiare, uneori mai scapa de sub control, ect. sper ca te-am ajutat ^^