| lalalaamice a întrebat:

Ce fel de fata credeti ca i se potriveste unui baiat cu multe arfe, asa care se crede foarte frumos, plin de el?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Am cautat in dex, cuvantul "arfa" nu exista. Noroc de TPU, care explica "arfa"- fita. I se potriveste o fata la fel ca el, cine se aseamana, se aduna. Sigur, nu i-ar strica in viata sa intalneasca o fata simpla, cuminte, cu adevarat frumoasa, atat fizic cat si sufletesc, care sa-i dea o lectie importanta, lectia furnicii: cu totii suntem ca niste furnici, dar chiar si o furnica, daca te feresti sa o calci, si astfel te izbesti intr-o persoana de langa tine, ti-a schimbat viata.
Dar celk mai bine e sa aiba langa el o fata la fel de lipsita de caracter ca si el, doi oameni stersi, fara valoare morala, impreuna, sa nu se bage in seama si sa se faca nefericiti unul pe altul.

7 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Nu neaparat cineva la fel.Mai degraba opusul lui.
el fiind cel mai cel(in mintea lui)se v-a simti pe locul 2 daca cineva are parte de mai multa atentie decat el.

| pinkystyleツ a răspuns:

Una la fel desigur :''>. Stiu din propria experienta laughing.

| Miky1 a răspuns:

O curva fitoasa

| Eusebiu_Victor_1987 a răspuns:

Auzi acolo cuvanr din dexu urban "arfa" laughing. Asta e cuvant nemtesc, da n-am timp sa va explic etnologia.
Pentru un astfel de baiat e nevoie de o fata haladita si cu mult thupeu, sa are arfe ca si el si cat mai mult thalent si buze de caprioara(*** face parca se numeste).

| VandaAdelis a răspuns (pentru Eusebiu_Victor_1987):

Ai grave probleme cu gramatica. Este mai "haladita" decat tine.

| Eusebiu_Victor_1987 a răspuns (pentru VandaAdelis):

Iti dai seama ca i-am raspuns la misto, nu? Fiindca o astfel de intrebare stupida, merita un raspuns asemanator. Daca ii raspundeam in termeni "normali", cu siguranta nu ma faceam inteles, asa, sunt ferm convins ca a inteles! Ciao scumpa :*

| VandaAdelis a răspuns (pentru Eusebiu_Victor_1987):

Ma gandeam ca nivelul de dobitocism a crescut aici pe TPU, i got it! Bye.