| emma_7432 a întrebat:

Cat de lunga ar trebui sa fie o rochita de banchet? fundoiwinking.

Răspuns Câştigător
| AhKee a răspuns:

Well... Părerea mea e că la banchet nu ai nevoie de o rochie MULT PREA lungă, ci poate... o palmă mai sus de genunchi? Ţi-ai pune în evidenţă picioarele şi cu siguranţă vei arăta drăguţ. De obicei, -din câte ştiu eu-, fetele preferă genul ăsta de rochii pentru banchet. happy Dar acum rămâne la alegerea ta.

10 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Ar trebui sa fie de lungime medie, de obicei rochiile care se cos anume pentru banchete sunt medii.

| CarmenR a răspuns:

Iata cateva sugestii de rochite: http://www.karena.ro/......ru-banchet

| elleme a răspuns:

Nu conteaza lungimea! Cum iti place tie big grin

| ninita a răspuns:

Cam pana la genunchi ca sa poti sa si dansezihappy

| CristinaCriss001 a răspuns:

Sa nu treaca de genunchi tongue Acum, vremea se va schimba si e recomandat sa fie una lejera in care sa te simti bine happy

| BiaBby a răspuns:

Fusta mini e cea mai potrivita pentru banchetwinking

Oricum ce iti place tie conteaza...

Distractie placuta! happy

| vεηiη a răspuns:

Nah teoretic ar trebui sa fie putin mai scurta de genunchi, si cat de lunga vrei tu. Desi eu la banchet mi-am luat minijup laughing)) Rochia mea de banchet a fost o rochie de club, mulata si scurta. Nu mi-a pasat daca a comentat cineva, pentru ca la urma urmei trebuia sa ma simt eu bine. Si chiar mi-a placut, ca toti baietii isi concentrau atentia asupra mea mai mult smug laughing

| andreeeeea a răspuns:

Dac ai picioarele scurte si groase i`ati una un pic peste genunchi
dac le ai scurte si subtiri sau lungi si subtiri merge una pana la genunchi fara sa ii acopere
poti opta si pentru una lunga lunga dar alea mai mult la nuntihappy

| alexbulinuta a răspuns:

Lungime nu prea conteaza. Trebuie sa iti stea bine tie.Eu pot sa iti zic scurta, dar pe tine poate nu te avantajeaza.Cel mai bine e sa incerci sa probeti mai multe modele. Sfatul meu happy