| Maria084194 a întrebat:

Heiii! De vreo 3 zile mi-am făcut un cont de Instagram și nu pot vedea reperele nimănui. Țin să menționez că am actualizat aplicația și am și sters-o și instalat-o iar. Ce pot face?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie doar sa ai rabdare, sa-ti cosntruiesti din nou tot ce aveai inainte, ca-i cont nou care nu are nici un prieten adaugat, nu ai cum sa vezi ceva ce nu a existat niciodata la acest cont nou.

| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca e bug de la aplicatie.Am patit si eu asa, inclusiv propriile repere nu le vedeam.Mai asteapta un timp si se va rezolva.

| liliana77any a răspuns:

Trebuie sa ii ai la urmarire si sa iti dea follow back ca sa le poti vedea reperele.