| anonim_4396 a întrebat:

Heiii, mi-au apărut nişte pete roşi pe faţă, mai exact în zona obrazului. folosesc diferite creme, mă spal in fiecare zi pe faţă de cel puţin 5 x pe zi. dar fără nici un rezultat. Cred că mi-au apărut din cauza fond de tenului, pentru. că nu mai respira faţa. Ce îmi recomandaţi? Aţi avut şi voi asemenea problemă? :/ Fundăă

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Tot ce ies pe corp,inseamna ca ai ceva in interiorul corpului! Asa ca bea lichide,nu consuma condimente,gen piper,mancaruri usoare gen supe legume. Daca ar fi de la fondul de ten, eu zic, ca ar trebui sa te manance fata. Daca nu ar "respira fata" ti-ar aparea cosuri. Daca poti, mergi si la medicul de familie, sa-ti dea trimitere la dermatolog.Macar sa stii sigur, ce ar fi.SANATATE!