| anonim_4396 a întrebat:

Heiii. puppy dog eyes Ca si cadou de Craciun eu imi doresc un laptop. si i-am zis tataei. El a zis ca strange banii ca sa imi ia si de revelion nu o sa imi mai dea niciun ban din pricina ca imi ia laptop sad Daca puteti sa imi dati si mie site/sau un magazin in care sunt lapopuri bune dar ieftine happy gen Domo Media Galxy flanco etc.si dati-mi si mie idei cum sa fac sa primesc banii sh de revelion.

2 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Vrei u prea multe! invata k in lumea asta nu le poti avea pe toate! din 2 trebuie sa alegi! ai sa vezi cand u o sa ai copii tai, serviciul tau! at o sa-ti intelegi tatal.bafta!

| PufiCiufi a răspuns:

Nu trebuie sa alegi stai calma. Eu nu stiu cum sa te ajut ca eu am de toate si primesc ce vreau big grin. Stai calma ca o sa iti mai dea bani parintii fac asa sa te faci mai responsabila si chestii din astea. Dar ei ne iubesc si glumesc de multe ori. Bafta!