| Irimia_Loredana_1999 a întrebat:

Heiii. Tatal meu vrea sa-mi ia un cadou. m-a intrebat ce vreau : telefon (cu wifi, magazine play, etc ) sau o tableta (cu wifi si magazine play ). Nu stiu ce sa aleg. Voi ce ziceti? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| ariamont a răspuns:

Mai bine un telefon, il poti lua peste tot cu tine, pe cand tableta e mai greu de transportat.
Si telefonul are aceleasi functii ca si tableta, deci iesi in castig cu telefonul.
Parerea mea.

Aa, apropo, telegonul face poze mai bine decat tabletawinking

2 răspunsuri:
| nimeniooda a răspuns:

Pai vred ca telefonul, e mai practic si poti sa suni de pe el...Si tableta in acelasi timp, adica daca iti iei si o tastatura si net e ca un laptop, insa trebuie sa fie si o tableta performanta ca sa fie mai buna decat un telefon...

| Andra_Andrada_1996 a răspuns:

Telefon kiss funda!