| anonim_4396 a întrebat:

Heiii TPU! Am si eu o intrebare. Sa zicem ca sunt doi gemeni (fata si baiat) care au intrat la licee diferite(dar si profiluri diferite). Se poate transfera fata in clasa cu fratele ei de la inceputul anului? (tinand cont ca ea are media mai mica decat cea din profil, iar toate locurile sunt ocupate)

Chiar am nevoie de un raspuns! Si nu, nu sunt eu fata.

3 răspunsuri:
| SVD a răspuns:

Nu stiu sigur daca se poate transfera de la inceputul anului, dar dupa primul semestru sigur poate.Este regula gemenilorhappy.

| Vokii a răspuns (pentru SVD):

Stiu ca dupa primul semestru se poate trasnsfera oricine, dar vream sa stiu daca gemenii pot de la inceputul anului. Mersi oricum de raspuns. happy

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Nu.Cu media mai mica si locurile ocupate nu are.