| SweetAndDead a întrebat:

Heiii TPU!

Am si eu o problema.

Imi apar decat share-urile in cronologie la Facebook,nu si like-urile si comm-urile.

Ce ar trebui sa fac?

P.S:Nu am comm-urile si share-urile ascunse, am verificat.

Răspuns Câştigător
| AnaAmalia31 a răspuns:

Pe profilul de facebook nu au cum sa-ti apara ce ai comentat sau la ce ai datt like! big grin ceilalti prieteni ai tai vad pe Acasa aceste lucruri! happy
Totusi le poti gasi asa sad dar nu stiu sigur daca prietenii pot vedea asta ) Sub poza de coperta scrie Jurnal de Activitati. Dai acolo. Vei gasi pozele la care ai dat like si cred ca si comentariile happy

Pe profil apar doar pozele pe care le distribui!winking
Bafta! happy