| delliia a întrebat:

De ce nu imi mai apar pe facebook like-urile, comm-urile si nici cererile de prietenie atat timp cat le primesc pe mail?

1 răspuns:
| RoXyRaLu a răspuns:

Multora li se intampla lucrul asta. Este din cauza facebook. Deoarece are prea multi utilizatori si sunt foarte multi online, se mai blocheaza si nu iti apar, dar nu este din cauza calc tau sau cv de genu asta. Pur si simplu se bl; ocheaza si nu mai merg like-urile, comm-urile, cereri, chiar si unele jocuri

Funditaa?happy