| budaioanamaria a întrebat:

Heiii TPU cine ma ajuta vreau sa imi schimb limba de la Blog in limba romana nu stiu cum am facut ca mi-am pus limba in coreanalaughing) Ajutati-ma vreau sa schimb...

5 răspunsuri:
| StrawBerryummy a răspuns:

1. Cum e facut blogul? Cu wordpress... cu blogspot, cu tumblr...etc?

| budaioanamaria explică (pentru StrawBerryummy):

Sinecer nu mai stiulaughing)))

| StrawBerryummy a răspuns (pentru budaioanamaria):

Atunci daca ai team viewer mi-ai putea da adresa ta de mess si iti intru eu i pc si te ajut... daca vrei tongue

| budaioanamaria explică (pentru StrawBerryummy):

Nu pot sincer pentru ca ai intra prea mult in viata mea personala...da oricum nu mai conteaza tonguewinking

| StrawBerryummy a răspuns (pentru budaioanamaria):

Ok, eu am vrut doar sa ajutwinking