| Bianca332 a întrebat:

Heiii TPU!
Îmi puteți da și mie niște idei de nume pentru o pagină de Instagram? As vrea ceva original, care nu mai este și la alta pagina,dar să nu fie ceva de genul "Bitch, e al meu",
"Fetele cochetele","Iubirea este nu știu ce" etc. Nu vreau sa fie despre dragoste sau din astea. As vrea ceva mai funny,mai "amuzant" într-un fel. Nu vă fi neapărat o pagină cu statusuri, mai mult un fanpage. Nu un fanpage al unei persoane anume, un fanpage al lucrurilor care-mi plac mie. Rog seriozitate! Cine îndeplinește cel mai bine cerințele de mai sus primește FUNDĂ! ajutor, va rog.

1 răspuns:
| LexiEla a răspuns:

Lumea mea e si lumea ta
Opusele se atrag
Utopie si Extaz