| Triisa a întrebat:

Heiii TPU.Sunt clasa A8A si o sa am banchetul peste o luna si inca nu mi-am gasit rochie.a puteti ajuta cu cateva idei puppy dog eyes.:*

Răspuns Câştigător
| oanutza274 a răspuns:

Depinde. tie ce fel de rochite iti plac mulate pe corp sau ase mai vaporoase? Daca iti plac cele mulate eu as zice sa-ti cumperi una din dantela da sa nu fie decoltata sau adica iti plac ale mai vaporoase is un fel de rochite baby doll mie una imi plac foarte mult acele rochite si im sunt foarte dragi...depinde si de gusturile tale. sper ca ti-am datcateva idei si o sa te hotarasti uh. Funditasmug