| RoxanaPicsi a întrebat:

Heiii TPU. Vreau si eu sa aflu cine m-a sunat cu numar ascuns. Sunt pe Vodafone, dar nu am abonamentbatting eyelashes. Se poate? Si daca Da, cum?!

5 răspunsuri:
| quintron a răspuns:

Nu poti! trebuie sa faci reclamatie la politie si se rezolva pina mori! daca nu ai un motiv tare de tot!

| RoxanaPicsi explică:

Nu vreau sa rezolv cu politia. vreau doar sa aflu care e... nemernica care ma suna. pot sa o rezolv si fara politie laughing

| smyley a răspuns:

Nu cred ca se poate si eu am incercat de multe ori dar in zadar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Propune-i o intalnire si da-mi adresa, ti-o tund la chelie, da peste tot o tund, eu nu fac treaba de mantuiala

| CIP_7332 a răspuns:

Nu ai cum! Daca te-a amenintat poti merge la Vodafone si ei iti vor zice!