| Love4you29 a întrebat:

Heiiii! Am revenit cu o noua intrebare....Astept raspunsuri neeronate iar cei care vor sa-si bata joc sa nu se mai oboseasca sa raspunda ca isi pierd energia tastand..Deci
Imi palce de un baiat cu care am mai fost dar el mai nou s-a cuplat cu una tot de la noi de la scoala si nu stiu de ce a facut-o.Ori ca vrea sa ma faca geloasa ori pentru ca o place chiar nu stiu.....Si as vrea sa-mi raspundeti la urmatoarea intrebare:Cum il fac gelos? Sau cum aflu daca ma place?[la ambele va rog raspunsuri detaliate]
P.S-Vorbim pe FaceBook, Messenger, Skype dar cand ne vedem nu vorbim deloc doar ne zambim
P.S2-DAU FUNAAAA CELUI MAI DETALIAT SI MAI BUN RASPUNS... PUPICI

Răspuns Câştigător
| bismarck a răspuns:

Păi nu-i mai spune. Dacă nu te caută el uită-l.Nu fata trebuie să caute băiatul.Peste ceva vreme o să ajungă să te întrebi ce ţi-a plăcut la el iniţial...Mergi mai departe, ia o pauză o perioadă apoi poţi cunoaşte alţi băiat.Sunt destui.

5 răspunsuri:
| AlexandraSmiley a răspuns:

Ignora-l! E cea mai buna solutie happy. O sa vina la tine cat de curand. Ignoranta o sa-l faca sa creada ca nu-l mai placi, ceea ce il va innebuni.

| Nibichan a răspuns:

Nu il mai cauta si gaseste si tu un baiat mai popular si data la el in fata fostului dac te mai place o sa fie gelos dac nu...

| bismarck a răspuns:

Pe Mess, Skype, Facebook cine caută pe cine? Dacă îl cauţi tu, nu-l mai căuta.Lasă-l să te caute el, iar când o face, vorbeşte cu el în aşa fel încât să mai vrea să te caute şi să o facă şi a doua zi iar mai apoi să te invite în oraş

| Love4you29 explică (pentru bismarck):

Pai da, dar am zis ca e cuplat cu alta fata....si pe mess, skype si facebook eu ii zic buna si asa continuam sa vorbim....si nu stiu ce sa mai fac crying

| bismarck a răspuns (pentru Love4you29):

Păi nu-i mai spune. Dacă nu te caută el uită-l.Nu fata trebuie să caute băiatul.Peste ceva vreme o să ajungă să te întrebi ce ţi-a plăcut la el iniţial...Mergi mai departe, ia o pauză o perioadă apoi poţi cunoaşte alţi băiat.Sunt destui.

| Love4you29 explică:

PE MESS, SKYPE SI FACEBOOK EU II ZIC buna si apoi continuam sa vorbim dar numai stiu ce sa fac ca e cuplat