| ImiDaiFunditza a întrebat:

Heii! Am si eu o poveste de dragoste cam ciudata. Mie`mi palce de un baiat cu care sunt in clasa. Cand il salut eu si ma bag in seama el vorbeste cu mine toata ziua, vorbim la telefon si pe messenger. Dar cand nu vorbesc eu prima el se face ca nu ma vede. El vorbeste cu mine doar cand il abordez eu prima. Nu ma baga in seama deloc toata ziua.Ci din contra flirteaza cu alte colege. L`am intrebat daca ma place si mi-a spus ca da, dar nu sunt asa de sigura. Vrea sa ma faca geloasa sau chiar nu`i place de mine?

3 răspunsuri:
| Bianquis a răspuns:

Pai nu-s experta la capitolul dragoste
dar
daca te place asa cum zice
nu flirteaza cu alte fete in fata ta
sau in generallaughing
si in al doilea rand
sa presupunem ca te place...
wtf...trebuie sa il bagi tu mereu in seama
sau e invers
pai ce naiba
ori e baiat ori face pe desteptuwinking

| adelayda a răspuns:

Poate ti-a spus ca te place numai ca sa scape de tinelaughing)

| alexandra_6804 a răspuns:

Nu cred asta. daca ti-a spus ca te place atunci nu fii asa geloasa. iti dau un sfat :fa-ti un id de mess fals cu un nume nou date drept altcineva si vezi ce zice catre acea fata daca il intrebi de tine si ii spune ca te place atunci nu ai dc sa iti faci griji. si ca nu te baga in seama poate te place prea mult si este mai timid cu tine!