| KatherineP a întrebat:

Heiiii TPU. la scoala se organizeaza o petrecere de halloween. in ce ma pot costuma, cum ma pot machia in functie de ceea ce voi fi. as vrea sa ma costumez in ceva mai scarry. gen diavolita, vrajitoare, vampirita.hee hee. Funda la cel mai complet raspuns si vot.

2 răspunsuri:
| KaRa23S a răspuns:

Daca mai esti si bruneta atunci ceea ce spui ti se potriveste de minune. nici nu stiu ce detalii sa-ti dau...

| CristinaGirl9 a răspuns:

Hey happy

Ai putea fi vrajitoare. Te-ai putea machia cu negru pe la ochi, rosu pe buze si ai mai putea sa-ti pui unghii false negre. Parul sa ti-l faci cumva...ciufulit, cizme daca ai, o rochie neagra (lunga sau scurta - nu conteaza) niste cercei mai ciudati. Si daca poti sa faci o matura din ceva bete happy

Sper ca te-am ajutat happy