| Pikachu_2484 a întrebat:

Heiiii love struck! Puteti sa`mi dati si mie niste site`uri de poze artistice puppy dog eyes. [funda big grin.]

Răspuns Câştigător
| bebelinnAa a răspuns:

Buna Pikachu uite un site cu peste 3 milioane de poze;)
www.favim.com :* sunt cele mai frumoase poze
Sau poti sa mai incerci si www.3alex.es este un roman care face aceste poze

Sper ca te'am ajutat Funda :o3;;)?

8 răspunsuri:
| louise a răspuns:

Http://www.google.com/......tp?/search uite aici astea sunt poze artistice. bine unele sunt facute pe calculator dar tot artistice raman. Imi place la nebunii poza aia cu laleaua care apare ca rochiie a acelei fete. FUNDITZZA?

| Fluffy_3776 a răspuns:

Depinde ce intelegi si tu prin artistice. Eu cand caut poze de genu intru pe:
http://www.weheartit.com

Sper ca te-am ajutat.

| amos0997 a răspuns:

Http://weheartit.com e cel mai bun! funda? :o3