| Alina1510 a întrebat:

Heiiiii..am o problema...sad sper ca imi puteti da niste sfaturi ❤️. Deci : am o prietena care are foarte multe like-uri la pozele de pe facebook...adica..frate..face intr-o seara 100 de like-uri. Iar eu daca imi pun o poza intr-o seara nici 20 de like-uri nu strang;(. Spre exemplu ea isi pune mereu poze ( in fiecare zi aproape ) si strange multe like uri iar eu mi am pus o poza saptamana trevuta si am strans 8 likr-uri sad. Nu e vorba ca sunt urata, ba din contra ea este mult mai urata ca mine..ma poate ajuta cineva? ❤️ sad Pupiii :* :*

3 răspunsuri:
| scary7 a răspuns:

Oare vei putea trai cu aceasta problema?
cred ca like-urile arata care e mai frumoasa

| HurremSultan a răspuns:

Bună.
Eu zic să nu te injoseşti pentru like-uri, conteză foarte mult şi prieteni pe care îi ai pe facebook, de ex. dacă ai 100 de prieteni normal ca nu faci multe like-uri că lumea nu prea dă. dar dacă ai 1, 000, 2, 000 etc. de prieteni faci mai mult de 100 de like-uri.Eu acum am 2, 000 de prieteni şi fac şi 300 de like-uri la poze. Apropo, incercă să faci poze mai artistice.
Pa, pa.

| Meeeeee23 a răspuns:

Pai depinde ce fel de poze isi pune pe facebook, daca sunt din alea sexy si cu bot e logic ca toata lumea ii da like-uri, mai nou asa e, mai depinde si de numarul de prieteni de pe facebook, si conteaza si calitatea pzoei sa zic sa fie clara, sau artistica, in orice caz like-urile nu il fac pe om. parerea mea big grin