| ladyx a întrebat:

Vreau sa-mi fac reparatie in camera, dar nu stiu ce culoare sa fie peretii si mobila, va rog niste sfaturi.)

9 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Roz e cel mai frumos love struck
eu asa am in camera big grin

auran
| auran a răspuns:

Pai culoarea ar trebui sa te caracterizeze sau, sa alegi una odihnitoare (vernil, bleu) - in ceea ce priveste mobila aceasta ar trebui sa fie cat mai simpla si sa reprezinte strictul necesar...

| BUBULINA a răspuns:

Verde, roz sau mov
pe perte am vazut la cineva un fel de sah super

| Encore a răspuns:

Roz sau mov big grin

| DMV a răspuns:

Da-mi dimensiunile de la camera, ce vrei sa fie in camera, un buget si incerc sa desenez niste posibile amenajari. PS sunt la arhitectura

| adyth a răspuns:

Ce culoare te incanta mai mult happy
iar mobila presupun in functie de culoarea pe care o alegi. ori ai putea gasi o culoare sa o asortezi ori o nuanta mai inchisa decat peretii big grin
camera mea e haoswinking am doi pereti (laterali) portocalii iar un perete(unde este geamul mare ...si biroul meu) galben iar cel de vizavi unde e patul este bleu tongue ca mobila am crem spre galben pal... dar am multe pete de culoare deoarece am f multe plushuri. In schimb, dupa ce termina cu casa, camera unde ma voi muta, o voi face vernil si voi cauta mobila si accesorii din bambus. Inclusiv jaluzele(le ador) si patul vreau de o persoana, scheletele patului il vreau din fier, eventual cu ceva modele.
Sper ca ti'am dat idei in functie de gusturile mele laughing))
O idee f tare ar fi sa-ti desenezi(sau sa pui pe cineva care are talent) pe pereti diferite chestii ce'ti place tie tongue

| MarYoBenucci a răspuns:

Depinde si de camera e mare/mica cauta pe net mobila... si culorile care ti s-ar putea potrivi in camera. sau cauta un arhitectwinking succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine e mov inchis in camera si eu vreau sa schimb dar mi-e lene sa adun toate lucrurile...ma gandeam sa vopsesc cu verde, nici inchis, nici deschis...sau un roz pal.Am o gramada de chestii din alea de care se zice ca atrag energia pozitiva, majoritatea sunt aurii, galbene sau negre si nu vreau sa ma despart de ele.Mobila mea e de culoare deschisa...habar n-am ce sa aleg, daca te hotarasti zi-mi pls si mie ce-ai ales happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa-mi fac reparatie in camera, dar nu stiu ce culoare sa fie peretii si mobila, va rog niste sfaturi.)