| Anessssss a întrebat:

Heiiiii buna :* Era ma demult pe net un site unde vedeai cat de bine te cunosc prietenii. Costa in a alege tu 10 intrebari fiecare a 5 raspunsuri si tu alegeai raspunsul care era corect si dupa il dadeai prietenior sa vada cat de mult de cunosc. chestii d.astea! :d V.as ruga sa-mi spuneti cum se numeste acel site. FUNDA + VOT! :*

2 răspunsuri:
| ewygirl a răspuns:

Nu stiu...dar daca il gasesti sa mi-l dai si mie big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,ai dreptate.stiu testul ala, da nu mai stiu site-ul.am cautat acum, dar nu l-am mai gasit.cred ca nu mai e?:S