| βέiiiβiiişoor a întrebat:

Heiiiiiiii TPU!

Nokia C5-03 sau Samsung Galaxy Chat? Am Nokia c5-03 şi sistemul de operare e varză. Aş vrea să îmi cumpăr un Galaxy Chat. Credeţi că ar fi o afacere bună?
Sau. ce alt telefonul în genul acestuia [ Samsung ] ştiţi? Adică să fie si cu tastaura qwerty şi touch screen.

Mulţumesc de răspunsuri, fundă! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| vali123123 a răspuns:

HTC cha cha

1 răspuns:
| DontCloseYourEyes a răspuns:

Eu una as zice ca merita. Samsung galaxy chat este un smartphone foarte accesibil si dupa review-urile pe care le-am citit pare si destul de bun (raport calitate-pret).
Sper ca ti-am fost de ajutor big grin