| robytzu96 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un nou telefon! Ce credetii ca este mai bun dintre Samsung Galaxy Chat (d'ala cu touch+qwerty) sau Nokia Lumia 610! Doar spunetii si datii exemplu de cateva tel! Pana in 8-9 Milioane. Producatori : Nokia sau Samsung

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

CATEGORIC Nokia Lumia 610, deoarece este mai performant.

Vezi COMPARAŢIA şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......6_2115.php

| robytzu96 explică:

Pai eu am un Samsung s5230 si inca merge are. 5 ani! Si eu am vr sa iau Nokia E 71 Dar nu mai e pe stoc la nikio firma. Si imi place acum Samsung galaxy chat! Mai ast raspunsuri Funda + VOT

| PureLuv a răspuns:

Parerea mea e ca Nokia e mult mai bun decat samsungul, am avut Samsung cu touch si se strica repedehappy Nokia am avut E71 si sunt foarte bune