| AdyBha a întrebat:

Buna TPU ce telefoane cu tastaura qwerty stiti sa nu fie scumpe doar sa aiba o camera cat de cat buna ideea sa fie cu tastaura ca m-am saturat de touch screen de la vodafone

2 răspunsuri:
| Alexxaaa a răspuns:

Http://www.marketonline.ro/......3222-black firma e ok...adica nu e "fantoma" m-a luat si eu de pe site-ul ala

| BoOMsTyLe a răspuns:

Eu am Nokia c3 si merge foarte bine.il am cam de 4 luni si merge foarte bine.wi-fy merge perfect, camera de 2 mp si face poze binewinking Arata si bine si este si ieftin in jur de 400lei. Sper sa te ajute :d