| AnUtZa_5621 a întrebat:

Heiuuu :3! Chiar exista tigari care scot fum colorat? Daca da, se gasesc in Romania happy?
Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| vasibbv a răspuns:

Am un prieten care a fumat Sobraine normal si mi-a spus ca sunt foarte tari, despre cele Cocktail nu stiu ca nu am fumat.Desi nu cred ca exista nici un sortiment de tigari care sa scoata fumul colorat.

1 răspuns:
| BaietelulFericit a răspuns:

In vise bunico, nu sunt, imposibil laughing daca vrei tig. colorate cu arome de ia-ti Sundays Fantasty (16, 3 lei se gasesc la pecouri. de abia mi-am luat si eu unul, are gust de ciocolata) Sobraine Cocktail asta e scump 2 milioane. 20 trabucuri