| Cristina45 a întrebat:

Exista tigari care scot fumul colorat? dau funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun, dar nu exista asa ceva, exista doar in filme dar in realitate nu, dar au spus astia ca vor scoate camvastraight face Funda?

10 răspunsuri:
| AlecsLexx a răspuns:

Da, exista. Dar nu continutul e 'special' ci foita. Exista niste foite care in contact cu focul scot fum colorat, dar in Romania nu exista inca, poate doar de contrabanda. happy

| Brâncuşi a răspuns (pentru ϟkatεVaηϟ):

Am auzit si eu de aceste tigari, dar ma tem sa iti spun ca nu scoate nici un fum coloratstraight face Si multumesc de funda Cristina, o zi bunahappy

| ϟkatεVaηϟ a răspuns (pentru Brâncuşi):

Nu-s curios sa le incerc.
Habar n-am daca exista, oricum tigara=moarte.

| Brâncuşi a răspuns (pentru ϟkatεVaηϟ):

Ai mare dreptate la fel spun si euhappy Si in legatura cu acele sobranie acele modele se numesc cocktail si nu scoate fum colorat doar tigarile adica hartia---filtrul sunt colorate nu si fumul, am vrut sa te informez sa stii, eu nu fumez dar le am cu tigarile, iti urez o zi bunabig grin

| Quinacridone a răspuns (pentru ϟkatεVaηϟ):

Informeaza-te mai bine, eu am fumat tigari din alea si am si luat un pachet..costa 35 de lei la mine, foita lor este colorata, nu fumul happy. Fumul iese normal ca la orice tigare, si nu au nici aroma..concluzie: nu exista!

| DuțăDanii2000 a răspuns (pentru Quinacridone):

Alea sunt Sobranie Cocktail

| geo9696 a răspuns:

Da exista dar in Romania nu cred ca se gasesc

| Stephania_ZuZa_Roxy_1993 a răspuns:

Da exista, dar inca nu au aparut la noi in tara big grin

| Alexandru_Manu_1993 a răspuns:

Exista au aparut acm...costa 35,00 lei pachetul de tigari cu fum coloratwinking