| FinettiMlk a întrebat:

Helaupuppy dog eyes cine stie de ce daca sterg un grup din lista de messenger imi apare din nou dupa o ora s-au daca ies si intru, iar am grupul pe care l-am stersstraight face deci chiar ma enerveaza:-s si nu stiu ce are.Help please! Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| spank17 a răspuns:

Buna. Face asa pentru ca serverul yahoo este prea incarcat. Incearca sa nu mai intri/iesi, pur si simplu stai pe mess ca si cand ai sta normal si o sa se stearga fara sa reapara.