| Katomi a întrebat:

Cum pot să şterg un grup de la messenger definitiv? De exemplu am grupul " Prieteni" şi vreau să îl şterg. Dau clcik dreapta şi delete group şi se şterge dar când dau " Sign out" şi intru iar grupul apare din nou.

6 răspunsuri:
| MnereaDarius a răspuns:

Asigura-te ca ai mai mult de un singur grup in lista ta de contacte. De exemplu, daca nu ai alt grup in afara de "Prieteni", acesta nu se va sterge din cate stiu.

| Katomi explică (pentru MnereaDarius):

Nu am 5.

| MnereaDarius a răspuns (pentru Katomi):

Ai sters intai contactele din grup, ca apoi sa poti sterge grupul? Ce versiune de Yahoo Messenger folosesti?

| Katomi explică (pentru MnereaDarius):

Da le-am şters. Am versiune 10.

| MnereaDarius a răspuns (pentru Katomi):

Ultimele intrebari, cand grupul apare din nou, apare cu contactele ce tu deja le-ai sters? Sau apare empty? Aproximeaza cate contacte ai sters/mutat in aceea zi?

| Katomi explică (pentru MnereaDarius):

Apare doar grupul. Am mutat 2 contacte.