| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Acum cateva zile m-am intalnit cu fostul prieten(intamplator). Avand in vedere ca nu ne-am mai vazut de mult timp, el parea destul de emotionat si surprins, ba chiar m-a intrebat de 2 ori "Tu ce faci?"laughing.Ce parere aveti, credeti ca mai simte ceva pentru mine sau e doar ceva obisnuit?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,mai simte ceva pentru tine

| EuElyEla99 a răspuns:

Depinde cum a fost relatia voastra inaintehappy
Dar, probabil mai simte ceva pentru tine.happy
Sau, poate asa este el..mai prietenosbig grin

| Shara17 a răspuns:

Depinde de cum a fost relatia voastra inainte... vezi daca are prietena acum... dar poate sa fie si doar fire prietenoasa (exista baieti care se poarta normal cu o fata chiar daca au fost impreuna si nu mai sunt acum) depinde, dar in princiupiu: da, cam asta cred!

| Alecsandrrra a răspuns:

Poate mai simte ceva pentru tine sau este o fire mai prietenoasa.Tu il cunosti mai bine.

| Sherlockdima a răspuns:

Poate tu simti ceva pentru el.