| eveliiina a întrebat:

Hello, acuma o luna jumate am cunoscut un baiat be omegle, si ne intelegeam foarte bine, mergeam si inca mergem pe aceeasi unda de idei, e foarte ciudat, apoi am inceput sa vorbim si pe skype, ls microfon, si vorbeam asa de liber si deschis, despre orice, el mi-a zis te ca ma iubeste, am ajuns si eu sa ii zic, chiar simt ca ne potrivim. dar din pacate distanta e destul de maricica, eu din jud timis el prahova. cateodata ne spunem cat de frumos ar fi sa ne vedem, sa fim impreuna, sa visam. Credeti ca avem vre'o sansa? avem 16 ani. dar e prima oara cand simt afectiune virutala, nu stiu ce sa cred, la ce sa sper. voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| sickoffallthings a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa dai o sansa si sa incercati sa va intalniti.

| sickoffallthings a răspuns (pentru sickoffallthings):

Da eu zic ca a trecut cam putin de cand v-ati cunoscut, ar trebui sa mai discutati sa vezi daca se schimba ceva in atitudinea lui.

3 răspunsuri:
| Kamiichu a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, ar trebui sa incercati sa va vedeti, cumva, dar nu stiu cat o sa tina, acum depinde de voi, daca va placeti foarte mult si etc... s-ar putea sa mearga si daca esti sigura pe sentimentele lui, sa nu ramai la urma ca intalneste o alta fata de acolo si sa va despartiti, nu spera nimic deocamdata pentru ca s-ar putea sa te inseli, si eu am vorbit cu un baiat 3 ani pe net, si nu am reusit sa ne vedem, din pacate si asa mai bine ne-am despartit, sa nu sufere nimeni. Acum depinde de voi. Sper ca te-am ajutat, bafta!

| MoxiMonny a răspuns:

Eu zic să fi mai puternică și să nu mai fi așa afectivă, îți faci mai mult rau fiindca este o oftică ca nu te poti vedea cu el... Dar nu uita destinu există dacă sunti facuti unu pentru altu o să aveti ocazia de a vă vedea.