| Mony a întrebat:

Hello. Ajutati-ma va rog. Peste o saptamana este ziua unei colege (15 ani) si nu stiu ce cadou sa-i cumparam?(suntem in grup eu si inca 2 fete)... n-am gandit sa punem de fiecare max vreo 15-20 de leihappy
Ceva idei va roghappy
Funda:*

Răspuns Câştigător
| DjDariuS a răspuns:

Puneti mai multi bani si cumparatii o bratara sau un lantisor :aur sau argint. Ori luatii o pereche de role daca nare sau o geaca de iarna frumoasa. Ganditiva ce lucruri ii plac cel mai mult. Un catelus sau o pisicuta. Ceva sa ii placa. Bft.