| Postoo a întrebat:

Idei de cadouri traznite pentru o fata? Sambata trebuie sa merg la ziua unei fete si m-am gandit sa fac un cadou sub forma de gluma dar nu stiu ce!

4 răspunsuri:
| Numero1 a răspuns:

(Asta e optional)un gras in costum de baie si cu tort pe el(daca ai vreun amic gras sau un costum de baie) intr-o cutie mare cu fundite sub forma de cadou.Sau un catelus imbracat cu fustita(nu ma intreba de unde sa faci rost) iarasi cu o fundita sau un tort cu un aspect mai diferit(ex:un tort in firma de chitara sau cu poza ei pe el).

| Maya2014 a răspuns:

Un cufar in care sa pui hartii pe care sa scrie la multi ani in toate limbile lumii, iar sub ele un telefon(sau ce doresti tu)

| MikKinder98 a răspuns:

O suzeta, un prezervativ si o proteza dentara!

| Dadi27 a răspuns:

Hei.Cred ca ar fi potrivit ca si cadou trazit o marioneta din bibelou...E un barbat si intre "craci" are un arc din care vine o... care se misca laughingAm vazut din astea in KingArt din Mall. Succeswinking