| anonimeea a întrebat:

Hello. ajutor. tocmai mi-am luat un laptop Aspire Acer 5742/5742Z/5736Z/5552/5336/5252 Series. L-am deschis si imi apare o chestie cu GPL & CopyRight. cum pot deschide pc cu totul? adica cum fac configurarea ca in carte nu scrie :-s

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Deci tu nu ai nimic in el.Cauta un CD bootabil cu Windows (sau ca vrei tu) si baga-l in laptop fa-i configurarea si apoi se deschide. Deci laptopul tau nu are instalata nici o configurare de Windows sau altceva. sper ca m-ai inteles!
primul pas instaleaza windows
GPL& copy right este licenta laptopului tau! succes!