| Corynneee a întrebat:

Hello all! intrebarea mea este in legatura cu parul .deci.nu stiu ce sa fac sa ma tund sau nu ...am parul putin mai lung decat pana la umeri. (nu prea stiu cum sa ma exprim :-s ) si nu stiu ce sa fac; eu nu l'am filat deoarece credeam ca nu o sa imi creaasca repede daca il filez.Intr'adevar parul mi-a crescut mai repede acum decat inainte cand il filam mereu. Dar acum as vrea sa il filez sau o tunsoare in scari. Nu sunt sigura si nu stiu ce sa fac!:-s Daca nu imi sta bine? (si am si breton pe o parte) Da'ti'mi idei cum sa ma tund!happy. Dau funda

Răspuns Câştigător
| RyAngel a răspuns:

Ai putea sa te tunzi si filat si in scari dar sa schimbi samponul daca vrei sa iti creasca repede(CLear si headandshwolers sunt bune, in special primul)Si eu am breton intr-o parte si ai pute sa ti-l filezi si sa il pui pe toata fruntea(la breton e diferit nu creste repede cu nimic cand e filat)
Sau ai puta sa il iei de la urehe si sa il tunzi in V si va sta in valuri! NOROC!

4 răspunsuri:
| MyWorld a răspuns:

1. Incearca ceva nou! Cine stie, poate iti sta mai bine ca inainte.
2. Eventual daca vrei sa iti place o vedeta intr-un mod anume, arata-i persoanei care te tunde o poza/un poster si iti garantez ca iti va iesi bine(eu asa am facut si acum arat ca jbbig grin)
3. Sper ca te-am ajutat!
4. Funda?

| nicko a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres 200&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=525&vpy=508&dur=384&hovh=205&hovw=128&tx=91&ty=133&ei=cRToTNaeDYSQjAe7qp2GAw&oei=cRToTNaeDYSQjAe7qp2GAw&esq=1&page=1&ndsp=40&ved=1t:429, r:35, s:0&biw=1280&bih=897