| MotiAlessia a întrebat:

Hello.Am nevoie de ajutor:as vrea sa imi spuneti programe online gratis in care poti sa scapi de riduri, cosuri si altele. Dau funda si vot.Va multumesc. Pup.

Răspuns Câştigător
| Rebeca269 a răspuns:

Nu stiu programe online dar poti incerca cu piknik.Dar cel mai bum program pentru cosuri si riduri este siotoscape ti`l recomand cu toata increderea iti garantez ca nu o sa se mai vada nici un cos iti va arata fata ca de portelenbig grin
funda?happysmilehappy

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Poate voiai să spui "care acoperă coșurile și maschează ridurile".
Cu ajutorul programului "photoscape", opțiunea "bloom", poți face aceste lucruri.
Îl poți descărca de aici și nu ai nevoie de licență :
http://www.photoscape.org/ps/main/download.php
Baftă!

| alexanelly a răspuns:

De ce nu descarci photosopul.si ala e gratis.un program online d machiat ete tazz.dar mai bine faci cu photosiop parerea meabig grin

| alexnicholas_7055 a răspuns:

Si eu am cautat pe net, am gasit dar nu mai stiu exact cum sa scriu sa gasesc site-urile.Eu iti zic un sfat esential care la mine a mers:Fa-ti un ceai de musetel si cand a fiert bine cu pliculetul in apa punet-ti fata sub aburii, dupa care maseaza usor cu un prosop catifelat.Sau incerca crema de la AVON Solutions Completely Clean (este intr-un tub alb, pe spate scrie cum se foloseste). Mult succes!