| unknown_7064 a întrebat:

Hello. Am nevoie de un mic sfat. Am avut pierce in buric dar mi s-a rupt. De fapt tija a iesit prin pielea dintre cele 2 gauri.Nu stiu ce sa mai fac.Ideea este ca vreau sa se vindece mai repede sa mi-l refac. Mersi.

4 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Mergi la un salon si acolo iti va explica ce trebuie sa faciwinking

| AdDa1502 a răspuns:

Trebuie sa te duci la un medic sa-ti scoata ce a mai ramas si sa te dezinfecteze.nu se va intampla nimic.stai linistita dar trebuie sa te duci repede pentru ca se poate infecta

| oanazuzi a răspuns:

Ce s-a rupt nu mai inteleg nimic pune din nou o intrebare

| unknown_7064 explică:

Eu nu mai am nimic. Adica nu s-a infectat nimic. Doar ca practic am 3 gauri...