| Ana2920 a întrebat:

Hello. Am o problema. In clasa mea sunt 2 baieti foarte draguti, pe amandoi ii plac, dar ambii dau semne ca ma plac...si nu stiu pe cine sa aleg. Adica daca ma gandesc, l-as alege pe 1, dar daca ma gandesc si mai bine l-as alege pe 2...va rog ajutor, sunt confuza.

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca ti-ar fi placut de unul dintre ei, nu ti se mai parea dragut celalalt. Deci nu mi se pare o idee buna sa alegi unul dintre ei. Mai astepta ca o sa apara acel baiat care sa iti placa cu adevarat.

| 1997onur a răspuns:

Ciudat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege-l pe cel de care te simti mai atrasa, care il simti cel mai compatibil cu tine si felul tau de a fi, cel care e mai cuminte, constiincios si serios si cu care ai hobby-uri comune.

| geani87 a răspuns:

Nu te pune într-o relație cu cineva din clasa ta.Ai să regreți