| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU! Am o problema. Imi place de doi baieti. Cand ma gandesc la unul dintre ei, gandul imi zboara automat si la celalalt. Unul dintre ei este de aceeasi varsta cu mine, in clasa cu mine. Celalalt este cu un an mai mare decat mine, la scoala cu mine. I-am cunoscut pe amandoi in acelasi timp, ei fiind prieteni. Nu sunt cei mai buni prieteni, dar sunt prieteni. Nu pot alege intre ei, si in niciun caz nu ma gandesc sa le spun ca ii plac. Nu am curaj nici sa ii intreb pe ei daca...nu stiu, daca le place de cineva sau ceva de genul asta. Daca ma puteti ajuta va rog mult!

Răspuns Câştigător
| Iwannabesmart a răspuns:

Afla care te place.Trebuie ca unu' dintre ei sa faca anumite gesturi in prezenta ta.Vezi care este oarecum atras de tine, du-te la el si vorbeste.

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Nu trebuie sa ratezi momentul si sa formati un triunghi amoros.In trei, viata este mereu mai usoara.

| JustAsking21 a răspuns:

Oricum ii vei pierde pe amandoi candva, gandeste-te de are vrei sa scapi primul si incearca cu celalalt.
Dar ei te plac?

| Radu_Andreea_1990_Zz2H a răspuns:

Pai eu daca esti in clasele 5-8 atunci alege l pe cel de varsta ta pentru ca ala mai mare va pleaca la liceu