| xxCupcakExx a întrebat:

Hello:*am o problema, raspundeti. mi pana nu ies la plimbare.Am o basica la picior la degetul mic de ieri si este foarte mare.Nu cred ca am mai avut.Sa o sparg? Daca o sparg ma doare tare? Si cum sa o sparg? Va rog, ajutor:]]fundita:*

3 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Hey nu so sparge:-s...Doare. Las-o asa si pune-ti un leocoplast. Ia-ti o pereche de sandale.sau ceva lejer, ca sa nu te doara asa tare cand mergi! Ai grija:*. Ceaohappy

| laradio a răspuns:

Pai ar trebui sa o spargi, sa nu se adanceasca rana.Si da, o sa doara putin. O poti sparge cu un ac sterilizat.

| SweetAngelCry a răspuns:

Nu o sparge, doare foarte tare.Mai bine ar fi sa scoti lichidul din ea cu o seringa, sigur nu te va durea asa tare.
Funda?batting eyelashes