| offline a întrebat:

Hello happy.
Am si eu o intrebare? big grin.

Cum imi dau seama daca chiar iubesc un baiat sau mi s`a pus doar ``pata`` pe el si este ca o obsesie? big grin

Dau funda big grin. Multuumesc :*.

3 răspunsuri:
| JustShadows a răspuns:

Buna!happyCred ca cel mai bun mod de a-ti da seama de un astfel de lucru este sa-ti asculti inima.Fiind prietena cu el, cunoscandu-l mai profund, invatand ce-i place si ce nu, vei sti cu siguranta daca ti s-a pus "pata" pe el, sau daca il iubesti.Cred ca "a ti se pune pata"este doar atunci cand placi pe cineva in mod fizic, si a iubi atunci cand placi persoana respectiva pentru ceea ce reprezinta ea ca fiinta.Ai grija de tine!happy

| CokoStar a răspuns:

Te gandesti ce-ti place la el.

| Muppet a răspuns:

As vrea si eu sa stiu.tongue