| MsAllyLambert a întrebat:

Hello! Am si eu o intrebare... Daca eu si un prieten vom fi admisi (anul asta) la acelasi liceu, putem face ceva ca sa fim repartizati in aceeasi clasa? :*:*

Răspuns Câştigător
| TSO7 a răspuns:

Repartizarea la liceu se face pe profile deci daca alegeti acelasi liceu si profil si intrati amandoi veti fi mai mult ca sigur in aceeasi clasa.
Bafta

5 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Nu, tu nu poți face nimic, însă dacă aveți același profil, binențeles și sunt mai multe clase...și aveți medie asemănătoare, sunt șanse destul de mari.
Vă repartizează calculatorul după medie, nu ai cum să faci tu ceva.

| Ryuk751 a răspuns:

Te poti transfera tu sau prietenul tau in clasa la tine numai daca mai sunt locuri libere la profilul tau sau daca face schimb un baiat/fata din clasa la tine ca el.

| nadia13 a răspuns:

Buna,nu stiu ce sa iti spun depinde de litera cu care incepe fiecare nume.cred

| ujm123qaz a răspuns:

Depinde de mediile voastre

| adryanmaryn a răspuns:

Da se poate dar dupa ce incepi scoala in prima saptamana te duci frumos la director si spui vreau in clasa respectiva-sau mai poti altfel... daca cineva din clasa in care vrei sa te transferi vrea sa faca schimb de clase cu tine... funda?