| LoveMusic a întrebat:

Hello! >: Aş avea şi eu o întrebare big grin De curând, astăzi s-a terminat serialul de pe AcasăTv "Paradisul Blestemat". Mi-a plăcut foarte mult, l-am urmărit cu drag.Astăzi am fost plecată de acasă şi fiindcă nu am apucat să vizionez ultimul episod aş vrea să îl văd undeva online chiar dacă nu are subtitrare pentru că înţeleg spaniola bine. Vă rog daţi link-ul video-lui, nu chestii de genul "Pe Youtube". Dacă nu ştiţi, nu răspundeţi. Dau fundiţă, promit! Mulţumesc enorm!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| LoveMusic explică:

Vă mulţumesc! kiss Acum, urmăresc filmul love struck La ora 06:58. Am promis că aleg un răspuns câştigător şi am făcut-o.Mulţumesc anticipat!

Apropo: "AndreeaRullz" am văzut-o pe Maura laughing Săracul Leonardito sad Măcar Maura a plecat cu toată răutatea ei big grin

| cretzufinish a răspuns:

Nu gasesti nicaieri intreg episodul. Am gasit secvente din ultmimul episod: http://www.youtube.com/watch?v=3c0syGCGBvg
http://www.youtube.com/watch?v=IWBsvEFi0i8
http://www.youtube.com/watch?v=uge4ZyYdxBM
Sper sa-ti fie de mare ajutor.;)

| Bia:X a răspuns:

Pai este maine la ora 07:00 dimineata reluare si poti sa-l vezi atuncihappy e mai bine decat sa vezi secvente de pe youtubehappy vizionare placutahappy

| Bia:X a răspuns:

Scz de gresealastraight face reluarea e vineri la ora 07:00 dimineatahappy

| georgi1897 a răspuns:

Sper ca acesta este filmul tinand cont ca nu il urmares am cautat si am gasit asta
http://www.youtube.com/watch?v=yzvPhCNy7MM

Un mesaj daca este cel cautat de tine sper ca voi primi funtita:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu l-am vazut tot a fost foarte frumos aymar s-a casatorit cu nicolas iar leonardo a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu nu am vazut ultimul episod! A fost ziua varului meu. Va rog daca stiti cum sa il vad aratati-mi. Vreau sa va ultimul episod din "Paradisul Blestemat''!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sa vad ultymu episod din Paradisul Blestemat si sa scrie jos in romana! Va rog.