| MRrs a întrebat:

Hello! As fi si eu curioasa cum scapati voi fara amenda de controlorii din r. a. t. b atunci cand va prind fara bilet big grin?

3 răspunsuri:
| LoveStoned a răspuns:

Depinde, ca baiat e mai usor, mai ales cand suntem mai multi.
Ca fata, din ce-am vazut sunt chiar nesimtiti, depinde ce controlor prinzi:
- poti sa-ncerci cu un zambeti si un: "stiti, la prima cobor", "m-am grabit sa-l prind ca intarzii si nu am mai apucat sa cumpar bilet" + o fata d'aia de numai voi stiti si posibil sa scapi tongue

| elizabeth a răspuns:

Ii dau un act si el semneaza ceva si imi tine loc de bilet in ziua respectiva...

| Korsicanu a răspuns:

Poilaughing Ahh imi place subiectu astalaughing Iti bati joc de ei ce sa le faci ei iti cer amenda fiindca nu au o chifla in stomacwinking cu amenda care le-o dai uh sau alta persoana fug repede la alimentara si cumpara ca nesatulii un baton de salam si paine sa se indoape laolaltalaughingExperienta : Dale doar un sfert sau jumatate din suma deb ani care ti-o cer ei sa vezi ca am dreptate! accepta orice suma de bani ca sunt lihniti de foamelaughing Sii app cand te mai prinde pune-le intrebarea asta: Voi aveti bilet? laughing)) Is multe faze ce sa le faci da mi-e lene sa explic acumlaughing