| seena8616 a întrebat:

Hello! as vrea sa imi mai dau o gaura in ureche insa mi se pare prea dureros... cu ce pot amorti locul astfel incat sa nu simt durerea?

funda+votwinking

Răspuns Câştigător
| Mali_3462 a răspuns:

Nu-ti face griji, am si eu inca doua si daca te duci la un specialist n-o sa te doara deloc.

2 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Daca nu vrei sa te doara du-te la un loc unde se fac gauri si percinguri big grin. O sa iti dea gaura cu un fel de pistol sau ceva un fel de masina nu te speria ca nu doare big grin. Si eu mi-am facut cu chestia aia si intr-o secunda a fost bagat ciudat e ca eu nu am simtit nimic laughing sa mor chiar nimic big grin si o gaura costa in jur de 25 de lei si daca vrei sa ti`o faci acasa iti trebuie mult curaj ca o sa kurga sange X_x nu iti recomandd X_x si daca chiar vrei acasa iti trebuie cercei medicinalii big grin Bafta... Pa-pa :*

| Sἶrenἶa a răspuns:

As prefera sa te duci la vreun bijutier sa-ti faci happy

kaci eu acolo meam facut 7 laughing ( in ambele ureki)

si una meam facut-o singuLa blushing
pai...m-am dat cu spirt happy

laughing da sa stii ca nu doare kear asa tare...sau mie mi se pare asa.
ca eu niciodata nu prea simt durere daca ma intsep sau etc laughing)

silly

in fine...deci mai bine du-te la vreun bijutier happy love struck