| Emmaev17 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare, deci, vreau sa imi fac a doua gaura in ureche acasa si nu stiu sigur daca doare rau. Am auzit de xilina care ar amorti locul putin. Nu stiu ce sa fac. Dati mi detalii va rog (despre: ce imi trebuie ca sa fac gaura, ce fel de cercel imi pot pune. Trebuie neaparat medicinal?, si daca este buna xilina.)

3 răspunsuri:
| francut a răspuns:

Du-te la un specialist.

| Emmaev17 explică (pentru francut):

As fi vrut sa ma duc intr-un magazin Claire's. stiu ca in america se fac gauri cu pistolul. Aacum nu stiu daca si la noi. Si in orasul meu. Se fac.

| francut a răspuns (pentru Emmaev17):

Of, 'merica masi-i! Numai la ei de toate?
Si la noi se fac gauri cu pistolul. Acolo unde se fac si bijuterii din aur si argint.