| Love4ever.EU a întrebat:

Hello! Cati din voi mai folosesc hi5? Acum mai toata lumea e pe facebook >:

Răspuns Câştigător
| Buggz a răspuns:

E ciudat faptul ce HI5 a fost creat inainte de Facebook cu doar doi ani(2002), desi a ajuns faimos cand Facebook implinise deja 3 ani si a decazut abia cand a implinit 8 ani, si Facebookul 6. In fine, Facebook are o structura mult mai usoara, atragatoare si profesionala. Toate marile branduri au pagina de Facebook, in timp ce HI5 a ramas de domeniul trecutului, pentru "cocalarii si pitipoancele" care nu vor sa paraseasca reteauta natala laughing In fine, gusturile se schimba foarte repede. S-a infiintat noua reatea Google+, si peste vreo doi ani, o sa-i vedem pe toti pe ea, desi nu e mai buna decat Facebook, si cine stie ce alte branduri au de gand sa creeze retele de socializare laughing In fine, sper ca te-am lamurit. Funda? happy

5 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Eu nu folosesc nici una dintre acele reţele sociale, dar sunt de-acord că FaceBook e mai bun decât Hi5, adică pe FaceBook mai sunt şi jocuri fain -_-
Pa, pa!

| Lovelykat a răspuns:

Am si facebook si hi5.Pe hi5 intru doar sa ma joc BARN BUDDY. Facebook intru non-stop ii la moda are toate chestiile posibile deci hi5 se duce de rapa, acum fb ii la moda.winkingtongue

| KittyBeyb14 a răspuns:

Si eu le fol pe aman2

| EuAiciDinNou a răspuns:

Eu le folosesc pe ambele...

| lolgirldanielle a răspuns:

Pai, hi5 e o retea pentru cocalari si pitzipoance, manelari si analfabeti in principal. mai nou lumea a descoperit facebook-ul si acum marea retea de socializare e invadata de idioti si hi5-ul e abandonat. asta e sad cocalarii mai si evolueaza happy