| anonim_4396 a întrebat:

Hello!batting eyelashes Ce mai faceti?hee hee
ia spuneti-mi si mie care este diferenta dintre un liceu teoretic si industrial? vad mereu lICEUL TEORETIC ...SI grupul scolar industrialbig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Liceu teoretic = real, uman
GSI = te instruieste in o urmatoare meserie.
In GSI faci 3 saptamana in plus de scoala (Practica)
La profil teoretic iti trebuie o facultate, pe cand la GSI nu.

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Liceul teoretic = profil teoretic.
Liceu industrial = ramuri ale industriei.

| TąNyą a răspuns:

La liceu teoretic faci mai mult teorie adica mai mult preda tongue, dar e mai bine. Parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt si licee industriale bune.precum cel auto.In clasa a11-a la auto primesti permisul si nu mai te costa nimci scoala de soferi+o califcare.Acum depidne de aptitudinile fiecaruia. Da totusi liceul teoretic e mai bun.